תחזית גלים ורוח  ·  גאות ושפל  ·  טמפרטורת הים  ·  איכות המים

אודותינו

GOSURF - תחזית גלים ורוח, נולד כרעיון בשנת 2018, החזון שלנו - תחזית גלים שבועית ברמה עולמית, כחול לבן, מדויקת לחופי ישראל, בממשק ידידותי לכולם.

גוסרף עובד עם חברות שירותי מטארולוגיה ומידע ימי מובילות על מנת להביא לכם את התחזית המדויקת ביותר. בכל שעה, האלגוריתם שלנו מייצר תחזית גלים המבוססת על אנסמבל מודלים (DWD, GFS, ICON ועוד), נתוני מזג אוויר וים באדיבות השירות המטארולוגי בישראל, מידע קרוב לזמן אמת (10 דקתי) מ-82 תחנות המדידה של השמ״ט, מידע בזמן אמת על מצב הים ועוד. הנתונים מחושבים באמצעות אלגוריתם מתקדם והתאמות המבוססות על עשרות שנות גלישה וידע מקומי ולבסוף, תהליך אימות קפדני. התוצאה הסופית היא GOSURF - תחזית גלים ורוח לגולשים, כחול לבן, מדויקת במיוחד ועשירה במידע.

בתחזית GOSURF תמצאו את כל המידע שתצטרכו כדי לתכנן את הפעילות הימית שלכם - מידע על מצב הים היום, תחזית גלים ורוח ל-10 ימים הבאים הכוללת גובה גלים, גובה ביחס לגוף הגולש, טמפרטורת המים, האוויר, נתוני סוואל ועוד.

לפניות בנושאי תמיכה, פרסום, שיתופי פעולה, פעילות חברתית, שימור הים ונושאים אחרים, ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמודי הסושיאל שלנו. For support, advertising, questions or suggestions, please contact us through our social channels.

תפיצו את הבשורה - GOSURF - תחזית גלים ורוח, כחול לבן, עבור גולשים בישראל!
נתראה במים 🤙

הורידו את האפליקציה של GOSURF

מצלמות חוף, תצוגת לווין, זמני גאות ושפל, שמש ומופע הירח - בחינם!


GoSurf תחזית גלים ורוח - כל הזכויות שמורות, אין להעתיק או לשכפל את המידע המופיע ללא אישור כתוב מראש.
השימוש באתר ובמידע המופיע בו נעשה על אחריות המשתמש. GoSurf לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר, עקיף, תוצאתי או אגבי עקב שימוש במידע שבו.